Skupština kluba

Sednice skupštine kluba

Sednice skupštine kluba

22. februara 2017. godine, u terminu redovnog sastanka članstva, održana je redovna sednica skupštine kluba. Na sednici skupštine analiziran je rad kluba u prethodnih godinu dana, kao i planovi za rad kluba u narednoj godini.

Predsednik finansijske komisije je upoznao članstvo sa trenutnom finansijskom situacijom, kao i o finansijskom učinku nakon završenog prošlogodišnjeg tradicionalnog skupa starovremenskih vozila koji smo organizovali. Osim toga, na sednici su doneti zaključci o budućem načinu rada kluba, i konstatovano je da klub svojim dosadašnjim radom ispunjava sve svoje zakonske obaveze.

Osim redovne sednice skupštine kluba, 21. decembra 2016. godine je održana i jedna vanredna sednica, na kojoj su osim naših članova bili prisutni i predstavnici Saveza klubova istorijskih vozila Srbije. Osnovna tema koja je diskutovana na ovoj sednici je bilo upravo članstvo našeg kluba u ovom savezu, i na sednici je odlučeno da naš klub postane deo ovog saveza.